Haber

Başkan Topaloğlu, Turizm Bulvarı’ndaki çalışmaları inceledi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi Turizm Bulvarı’nda devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını inceledi. Önder Topaloğlu’na, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül ve meclis üyesi Mustafa Bilici eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, Çamyuva İlçesinin en işlek yerlerinden biri olan Turizm Bulvarı üzerinde bozulan ve yıkılan yerlerin bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 790 metre uzunluğundaki yolda incelemelerde bulundu.

Toplam 11 bin metrekare alanda 790 metre dökülecek asfalt çalışmalarının yanı sıra 830 metre yağmur suyu drenaj hattı, 2 bin 370 metrekare çiçeklik, 22 aydınlatma direği, sulama yapılacağı öğrenildi. tesisat ve çevre düzenleme işleri yapılacaktır.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, Turizm Bulvarı’nda devam eden çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirterek, “Çamyuva İlçesi’nin en işlek yerlerinden biri olan Turizm Bulvarı’nı yenileme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Zamanla bozulan ve bozulan yolumuzu ve altyapımızı tamamen yeniliyoruz. En kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Halkımız için hizmet üretmeye devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu